BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Čeburaška

Pastebėjau, kad mano nusivylimai viešuoju maitinimu susiję su tuo, kad tai, ką randi viduje neatitinka lūkesčių, kuriuos sukelia iškabos, interjeras ir pan. Tokių vietų pas mus daug. Virš durų parašyta “kavinė”, valgai kaip valgykloj, o moki kaip restorane.

Užėjau į “Chebbo” ir radau švarų, nenunešiotą canteen’ą. Tokių senamiestyje žinau du. “Chebbo” ir “Gusto blyninė”. Tik pastaroji išgyvena virtuvinę šizofreniją. Canteen’as wannabe lounge’as.

O “Chebbo” yra labiau what you see is what you get vieta. Nesiruošiu vertinti čebureko gastronominės  vertės ir tai visai ne odė čeburekams, kuriuos statistinis lietuvis yra įpratęs kramtyti su Palangos smėliu tarp dantų. Veikiau panegirika maitinimo įstaigai, kuri žino savo vietą.

Smagi iškaba (galėtų būti čeburaška), ryškus interjeras ir savitarna. Papietavau maždaug už 8 litus. Gavau čebureką ir kažką panašaus į šiupininę. O grįžęs į ofisą gavau dar ir galvą kišti po stalu kaskart, kai tik užsimanydavau atsirūgti. Drabužiai kvepėjo visą dieną viliodami valkataujančius senamiesčio šunis.

Bet juk blogiau, kai taip atsitinka pavalgius “restorane” (pvz., pas kokį nors brangų kinietį).

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. captain karton:

  man patinka, kaip tu rasai zodi "sienamiesčio" ::)

  o seip viskas ciki, laikau sita bloga vertu.

 2. Anonymous:

  turbut buvo sutrikusi mikromotorika, pasitaisiau :)

 3. Hablicelis:

  Na, nežinau, kuriame tu restorane už 30 litų pavalgai? Nebent čili kaimas - restoranas, nors aš restoranais vadinu vietas, kuriose stalo įrankių ant stalo panašiai tiek pat kiek ir patiekalų.

Rašyti komentarą